Поступок Гончаренка не более чем циничная антиукраинская провокация – Ляшко

Лидер Радикальной фракции Олег Ляшко призвал парламент поддерживать только те законы, которые  в первую очередь давали б возможность Украине быть конкурентоспособной та сильной страной:

«Парламент повинен приймати першочергово ті закони, які давали б змогу нашій країні бути сильною, конкурентоспроможною, мати сильну армію. Коли ми бачимо як деякі єрисеї виходять до трибуни і розказують нам, як вони дякують українській армії, але при цьому самі не голосують 3 роки підряд за виділення грошей на армію це є безпосереднім злочином перед своєю державою. Наші військові із-за цих зозуль не можуть отримати гідне обладнання, обмундирування та все інше. Ми потім запитуємось чому гинуть наші військові,  тому що потрібно їх захищати тут в парламенті так само яро, як вони це роблять на фронті, а не говорити одне а на ділі демонструвати інше» — заявил журналистам в кулуарах ВР лидер фракции.

Также Олег Ляшко не оставил без внимания вчерашние события связанные с Алексем Гончаренком, который обрисовал кусок Берлинской стены перед посольством Германии в Украине. Ляшко назвал данное поведение циничным кощунством над своими стратегическими партнерами, и призвал Порошенка не отмалчиваться в данном инциденте.

«Найкраща подяка нашим військовим, це забезпечити їх всіх необхідним і в першу чергу гідною заробітною платою за їх подвиги, але це можливо за однієї умови, коли в Україні буде економічне зростання, коли Україна перестане бути банановою республікою. З одного боку парламент підтримав пропозицію звернення до європейських партнерів підтримати нас у війні з Росією, але що робимо ми самі? Учора протухла московська тюлька, заступник фракції Петра Порошенка Олексій Гончаренко блюзгірськи розмальовую уламок Берлінської стіни. С такими друзями ворогів не треба. Ми просимо щоб Німеччина нас підтримала, водночас цинічний признак вандалізму від представника президентської фракції. Це антиукраїнська цинічна провокація. Мовчання президента щодо вчорашнього інциденту тільки шкодить нашим двостороннім відносинам між країнами. Порошенко має негайно подати сигнал, змусити скласти мандат та виключити з звідусіль Гончаренка, інакше відсутність реакції призведе до погіршення відносин з нашим стратегічним союзником Германією в війні з Росією. До партнерів потрібно ставитися з повагою»  — заявил Ляшко

Written By Алексей Оскер

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *