Олег Ляшко заявил, что в Парламенте не найдется голосов за отмену моратория на вывоз леса кругляка

Сегодня в стенах Верховной Ради политики вместе с экспертами та общественностью провели круглый стол на тему «Мораторий на экспорт леса кругляка: результаты та перспективы». Недавнее заявление президента Еврокомиссии Жанна-Клода Юнкера на счет ближайшего решения Президента Порошенка о снятии запрета на вывоз леса кругляка вызвало настоящий резонанс для Украины, так как таким решение наше государство жертвует собственным экономичным достатком, ради очередного кредита от Европы.

Организаторами данного круглого стола выступили народный депутат от Радикальной партии Виктор Галасюк и Олег Ляшко, которые и были основателями закона о запрете на вывоз леса кругляка.

«Деякі колеги-депутати питають: «В тебе що лісопилка, що ти так борешся за заборону експорту кругляка?». Кажу мілко берете, а як же металургійний завод (ми ініціювали від РПЛ та вибороли 3х-кратне підвищення вивізного мита на металобрухт), фармвиробництво (відмінили додаткове ліцензування сировини — АФІ), виробництво електромобілів (відмінили ввізне мито на електрокари та знімемо імпортний ПДВ), будматеріали та енергетичне машинобудування (ініціювали від РПЛ та вибороли законодавство про механізм енергомодернізації — енергосервіс), тваринницькі ферми (внесли законодавчий пакет для дотування фермерам утримання великої рогатої худоби)… Просто я вірю не в політичні декларації, а в реальну галузеву політику і разом олегом Ляшком роблю все задля її втіленя в життя. Галузь за галуззю, індустрія за індустрією. Дивуюся чому уряд, який мав би цим фахово опікуватись, досі не взяв на озброєння такий підхід. Кредити МВФ ще жодну країну не поставили на ноги, а власна промисловість — так!» — написал на своей странице в facebook Виктор Галасюк.

Со своей стороны, лидер Радикальной партии Олег Ляшко заверил журналистов в том, что в Парламенте не найдется голосов за отмену запрета на вывоз леса.

Written By Алексей Оскер

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *