А.Ковтун: Радикальная партия в парламенте работает эффективнее Кабмина Гройcмана

 

Депутат Черниговского облсовета от Радикальной партии Олега Ляшка Алла Ковтун на своей странице в facebook опубликовала исторический факт появления в свет газеты «Боротьба», подметя важность издания как сейчас так и 100 лет назад.

«Сучасна радикальна газета «Боротьба» — майже 100 років тому це була щотижнева газета, орган Українського селянського об’єднання — політичної організації, що перебувала під впливом КПЗУ.
Газета видавалася у Львові з 14 травня до 22 жовтня 1933 року (загалом вийшло 20 номерів). За виступи на захист інтересів трудящого селянства та проти політики радянської тодішньої влади «Боротьба» неодноразово конфісковувалася цензурою, і згодом видання її було заборонено.
Сьогодні, завдяки Радикальній Партії Олега Ляшка, історична газета відновила своє існування, продовжуючи боротьбу за права селян і соціально незахищеного населення» — написала она.

14595546_258687111195928_4601525829808943457_n

Также депутат не остановилась в своих познаниях политики и истории, написав еще анализ роботы Радикальной партии в Парламенте в цифрах на текущую сессионную неделю, подчеркнув что законопроектов поданных на рассмотрение парламента Радикальная партия дала больше нежели Кабмин Гройсмана.

«Щойно вивчила розклад засідання Верховної ради України на період поточної сесії з 18 по 21 жовтня. Спонукало мене залізти в ці «законотворчі дєбрі» щоденне спілкування з нашими виборцями, яких частіше за все цікавить результат роботи і перебування в стінах Парламенту саме Радикальної Фракції Олега Ляшка.
Отже відповідаю мовою цифр. З 80 законопроектів, внесених в порядок денний на розгляд Парламенту – 16 подано Урядом, а 18 депутатами від Радикальної партії Олега Ляшка, зокрема Рибалкою, Скуратовським та Галасюком, які являються відповідальними за підготовку законопроектів від Комітетів, очолюваних ними» додала Ковтун

 

Written By Алексей Оскер

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *